Lekcja nauki jazdy na rolkach gratis!

W okresie wakacyjnym, każdą zakupioną w naszym sklepie stacjonarnym parę rolek promujemy lekcją nauki jazdy na rolkach. Lekacja trwa 45 minut i jest ustalana w wybranym przez klienta terminie. Lekcje odbywają się na Torze Łyżwiarskim Stegny, ul. Inspektowa 1 w Warszawie w godzinach 10.00 - 20.00.

Zapraszamy do zakupów i nauki.

Wszystkich chętnych do postawienia pierwszych kroków na rolkach, chcących poprawić swoje umiejętności, rozpocząć grę w hokeja na rolkach, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty NAUKI JAZDY. Oferujemy lekcje indywidualne lub w maksymalnie dwóch osób. Nie organizujemy zajęć grupowych za wyjątkiem hokeja na rolkach. Aby skorzystać z naszej oferty nie jest konieczne posiadanie własnego sprzętu. Na miejscu prowadzimy wypożyczalnię rolek, kasków i akcesoriów ochronnych. W celu umówienia prosimy o kontakt telefoniczny: 502-666-981. W miarę możliwości oferujemy prowadzenie zajęć w dniu zgłoszenia. Nasz instruktor przebywa w naszym sklepie cały czas w godzinach jego pracy.

Cennik lekcji:

- lekcja indywidualna 140 zł za godzinę od osoby.

- lekcja dla dwóch osób 80 zł za godzinę od osoby.

Abonament na 2 - 3 zajęcia - rabat 10%.

Abonament na 4 - 5 zajęć - rabat 20%.

Do cen zajęć należy doliczyć koszt biletu wstępu na tor Stegny.

W ramach prowadzonych lekcji w cenie zapewniamy pełen sprzęt w przypadku kompletnego jego braku lub poszczególnych elementów (rolki, kask, ochraniacze). W trakcie prowadzenia zajęć obowiązkowe jest założenie kasku.

Nasza szkoła znajduje się w prowadzonym przez nas sklepie na terenie Toru Łyżwiarskiego STEGNY w Warszawie przy ul. Inspektowej 1 (tel. 732-77-59-77) i czynna jest w godzinach pracy sklepu:

- poniedziałek - piątek 12.00 do 20.00

- sobota i każda niedziela 11.00 do 20.00

Po wcześniejszym umówieniu możliwe jest ustalenie innych godzin zajęć.

Zapraszamy

 

Osobom zainteresowanym udziałem w grupowych zajęciach nauki jazdy na rolkach zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych polecamy współpracującą z naszym sklepem szkołę Easy Skate. Polecamy wakacyjną ofertę półkolonii rolkowych dla dzieci organizowanych przez Easy Skate na terenie  Toru Łyżwiarskiego Stegny. Szczegółowe informacje po kliknięciu w logo szkoły:

easy.png