Rolki

Firma Skatepro.pl od 20 lat specjalizuje się w sprzedaży rolek. W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki wybór rolek fitness, freestyle (nazywane również freeride lub urban), speed (rolki do jazdy szybkiej), dziecięcych oraz wybrane modele rolek agresywnych i do gry w hokeja na rolkach. 

Wszystkie modele rolek oferujemy w promocyjnych cenach, z największymi rabatami na naszym rynku. Warto porównać ofertę Skatepro.pl z konkurencją. Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie, który mieści się na Torze Łyżwiarskim Stegny.. 

skatepro.pl oferta rolek, łyżworolek Rollerblade, FR Skate, Powerslide

Podkategorie

 • Fitness

  Oferujemy szeroki wybór rolek typu fitness przeznaczonych do jazdy rekreacyjnej.

 • Freestyle

  Rollerblade, FR Skate, Powerslide to najwięksi producenci światowi oferujący bogatą paletę rolek freestyle (slalom, freeride, urban). Na stronie naszego sklepu znajdziecie je Państwo w bardzo atrakcyjnych cenach. Większość oferowanych łyżworolek jest przeceniona i wystawiona w promocyjnych cenach. 

 • Hokej In-line

  Rolki in-line przeznaczone do gry w hokeja na rolkach charakteryzują się konstrukcją maksymalnie zbliżoną do łyżew hokejowych. Produkowane przez czołowych producentów łyżew i akcesoriów hokejowych takich jak Bauer, CCM i Graf.

 • Regulowane - dziecięce

  Rolki, łyżworolki przeznaczone dla dzieci i młodzieży umożliwiają regulację rozmiaru. Pozwala to na korzystanie z rolek przez kilka sezonów dopasowując ich rozmiar do rosnącej stopy dziecka. Od wielu lat oferujemy rolki firm Rollerblade, K2, Seba i FR Skate, których jakość wykonania zapewnia długą żywotność, gwarantującą pełne wykorzystanie regulacji rozmiaru. 

 • 3-WHEELS

  Rolki wyposażone w szynę z trzema, większymi niż w przypadku szyny czterokołowej, kołami to zdobywający coraz większe rzesze zwolenników trend w produkcji rolek. Pozwalają na szybszą jazdę miejską przy zachowaniu dużej skrętności. Wyposażone w typowy, sztywny but freestylowy, gwarantujący dużą stabilność i dobre panowanie nad rolkami.

 • Agressive

  Rolki do jazdy agresywnej, przeznaczone do skateparkow i na rampy.

Aktywne filtry